امروز برابر است با :1401-09-14

چند نکته مهم درمورد طراحی سایت ریسپانسیو

اکنون با فزونی یافتن و دسترسی اینترنت ، ساتفاده از دیگر دستگاه ها به منظور بهره گیری از خدمات اینترنت امر خیلی دور از ذهن نیست . طراحی سایت ریسپانسیو و دسترسی کاربران به صفحه های وب سایت از طریق تلفن ، و غیره خیلی مورد توجه قرار میگیرد و نهن تنها مورد توجه کاربران ف بلکه مورد توجه موترو های جستجو نیز می باشد و اهمیت فوق العاده ای در این زمینه دارد . در کنار همه این موارد رعایت اصول خیلی خاص در طراحی سایت ریسپانسیو ضروری است و در غیر این صورت کارامدی خودش را از دست میدهد مواردی مثل عملکرد و بحث سئو سایت باید مورد توجه قرار بگیرند که در ادامه قصد داریم به شرح این موارد بپردازیم

معماری ضعیف در طراحی سایت ریسپانسیو

بگذارید با نکته ای این قضیه را شروع کنم در طراحی سایت ریسپانسیو همیشه این نادیده گرفته می شود که استفاده از محتوای یک سان وجود دارد و همه محتواهای موحود در طراحی وب سایت در حالت ریسچانسیو موجب نمایش خیلی ضعیفی از وب ساستی می باشد و به این منظور بایدا محتوای در نظر گرفته شده برای سایت ریسپانسیو با گذاشتن محتوای منتخب هراه باشد که موجب جذب توجه کاربر و اثر گذاری در بهینه سازی سایت شما بشود

عدم در نظر گرفتن کلمه های کلیدی در طراحی سایت ریسپانسیو

تعداد خیلی کمی از افراد برای طراحی سایت ریسپانسیو خود کلمه کلیدی جدیدی را برمیگزینند و در جهت سئو خاص موبایل گام بردار میکنند اما درک کردن ین موضوع میتواند فرصتی قابل توجه برای کسب و کار خود باشد به این منظور باید محتوایی درخورد کلمه کلیدی نیز در طراحی سایت ریسپانسیو خودتان فراه کنید تا مبحث سئو را تحت پوشش قرار دهید.

سرعت لود خیلی پایین در ریسچانسیو نبودن سایت

خیلی از افراد این باور را دارند که طراحی سایت ریپسانسیو اگر به درستی انجام بشود میتواند سرعت لود خیلی بالایی را داشته باشد و طراحی سایت ریسپانسیو با سرعت لود بالا تاثیر منفی در تجربه کاربر دارد که موجب می شود اثر گذاری آن منفی باشد .

عدم در نظر گرفتن برنامه های خاص موبایل

این مسئله ، مسئله ای است که با توجه به نظر گرفتن برنامهن های خاص موبایل در طراحی سایت رسیپانسیو است که موجب می شود که ترافیک به سمت وب سایت شما جلب شود

امروزه یک وب سایت نباید فقط در صفحه دسک تاپ بلکه در تبلت ها و تلفن های هوشمند نیز ظاهر خوبی داشته باشد. اگر یک وب سایت بتواند خود را با صفحه نمایش مشتری سازگار کند ، پاسخگو است. در این مقاله ، من به شما نشان می دهم که چگونه در سه مرحله آسان یک وب سایت را به راحتی پاسخگو باشید.

1 – طرح

هنگام ساختن یک وب سایت پاسخگو ، یا ساختن پاسخگو به یک سایت موجود ، اولین عنصری که باید بررسی شود ، طرح است. هنگام ایجاد وب سایت های پاسخگو ، همیشه با ایجاد یک طرح غیرمسئول ، در اندازه پیش فرض ثابت ، شروع می کنم

2 – مدیا

طرح پاسخگو اولین قدم برای ایجاد یک وب سایت کاملاً پاسخگو است. اکنون ، بیایید به جنبه بسیار مهمی از یک وب سایت مدرن بپردازیم: رسانه ها ، مانند فیلم ها یا تصاویر.

3 – تایپوگرافی

آخرین مرحله از این آموزش قطعاً مهم است ، اما معمولاً وقتی صحبت از وب سایت های پاسخگو می شود ، توسط توسعه دهندگان مورد غفلت قرار می گیرند:

 

تاکنون اکثر توسعه دهندگان (از جمله خودم!) از پیکسل ها برای تعریف اندازه قلم استفاده می کردند. در حالی که پیکسل ها در صورت ثابت بودن عرض وب سایت شما خوب هستند ، یک وب سایت پاسخگو باید دارای یک فونت پاسخگو باشد. در واقع ، اندازه قلم پاسخگو باید مربوط به عرض ظرف اصلی آن باشد ، بنابراین می تواند با صفحه مشتری سازگار شود.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *